uszkodzona szyba. Zapewniamy fachowy serwis...
Uszkodzona szyba!
Zapewniamy fachowy serwis...

Zostań autoryzowanym warsztatem FGS

Treść tej strony kierujemy do, wyspecjalizowanych w montażu szyb samochodowych, warsztatów, które pragną dołączyć do sieci FGS.

Od kilku lat Ubezpieczalnie oferują dużo szerszy wachlarz dodatkowych usług, a ubezpieczenia typu „AUTO-SZYBA” są coraz częściej dołączane w pakietach polis komunikacyjnych. Obsługa tych zleceń wymaga dodatkowych nakładów, wiedzy i koordynacji, która dla wielu doskonałych rzemieślników z branży „szybiarskiej” jest niedostępna. Flota Glasservice oferuje Państwu swoje wieloletnie doświadczenie w zakresie sporządzania dokumentacji, profesjonalnego kontaktu z klientami, procedur likwidacyjnych, sporządzania dokumentacji fotograficznej, przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, własnego Call Center. Ułatwiamy i pośredniczymy w kontaktach Ubezpieczalnia-Klient-Warsztat, nadzorujemy zlecone wymiany szyb samochodowych.

W realizacji zleceń wspomagamy nie tylko merytorycznie, ale poprzez naszą główną firmę- JAMES V Sp. z o.o. , możemy zagwarantować dostawy szyb samochodowych, chemii i akcesoriów renomowanych producentów. Od 2005 roku jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem szyb samochodowych Guardian, AGC (dawniej Splintex), chemii DOW (Betaseal) oraz uszczelek, narzędzi i sensorów belgijskiej firmy ICOR. W 2013 roku wprowadziliśmy ekonomiczną linię produktów z Chin. Naszym dostawcą została jedna z największych i najbardziej doświadczonych, chińskich fabryk XINYI AUTOMOBILE GLASS(SHENZHEN)CO.,LTD. Z oferowanych przez koncern marek takich jak BENSON, XYG oraz szyb z „prywatnym znakiem towarowym”, nasza decyzja wypadła na XYG jako produktów z wyższej grupy cenowej wpisująca się w strategię  Wysokiej Jakości  przyjętej przez  naszą grupę.

Dystrybucję prowadzimy z naszych dwóch magazynów, zlokalizowanych pod Poznaniem i w Warszawie. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupami hurtowymi prosimy o kontakt z naszym działem handlowym:

JAMES V Sp. z o.o.
Oddział Poznań
62-080 Góra
ul. Szamotulska 17
tel. +48 61 816 45 30

mali: autoszyby@jamesv.pl

Lub

JAMES V Sp. z o.o.
Oddział Warszawa
02-676 Warszawa
ul. Postepu 2
tel. +48 61 816 45 32
tel. +48 668 93 11 33 

Sieć autoryzowanych warsztatów FGS

Wybierz region który Cię interesuje i znajdź najbliższy warsztat

wybierz region
znajdź najbliższy warsztat